Turkish Arabic English French Italian Russian

Kablosuz Çağrı Sistemleri - Kablosuz Çağrı Sistemi - Müşteri Çağrı Sistemi - Garson Çağrı Sistemleri - Engelli Yardım Çağrı Sistemi - Vale Çağrı Sistemi - Görevli Çağrı Sistemi

Müşteri Çağrı Sistemi - Garson Çağrı Sistemleri - Engelli Yardım Çağrı Sistemi - Vale Çağrı Sistemi - Görevli Çağrı Sistemi - Hemşire Çağrı Sistemi - Hasta Bakıcı Çağrı Sistemi - Personel Çağrı Sistemi - Güvenlik Acil Çağrı Sistemleri

Restaurant Garson Çağrı Sistemi

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR ?

Sistem Kablosuz olarak çalışan teknoloji harikası bir üründür.Kurulumu çok basit ve kolaydır,çalışma seti içerisinde masalara konan garson çağırma butonları ile belirlenen merkeze konan alıcı ekran ve isteğe bağlı olarak

garsonların kolunda mobil alıcı olarak saat modelindeki  alıcılardan oluşmaktadır.

* Müşteri sipariş yada talebi  için masada bulunan butona basarak garsonun masaya gelmesini sağlar.

*Müşteri tarafından yapılan çağrı alıcı ekran yada garsonun kolunda bulunan saate sinyal göndererek sesli yada titreşimle uyarı yapar.

*Garson siparişi almak adına hızla masaya giderek servis hizmetini verir.

* Garson çağrı gelen masaya giderek buton üzerinde bulunan iptal tuşuna basarak çağrıyı sonlandırarak talebi sonlandırır.

*Garson çağrı butonları farklı seçeneklerden oluşmaktadır 1 butonlu,2 butonlu,3 butonlu ve peçetelik çağrı butonu olarak.

SİSTEMİN AVANTAJLARI

Kablosuz Çağrı sistemi kurulacak olan alanlarda hizmet kalitesinin artmasına olanak sağlamaktadır.

Bunun yanısıra;

*Müşteriler taleplerini seslenerek yada el kol hareketleri yapmadan gürültü ve görüntü kirliliğine yol açmadan, sadece butona basarak yapabileceklerdir.

*Garson ve personel masanın etrafında gereksiz rahatsızlık vermeden müşterinin ihtiyacı doğrultusunda hizmet verecektir.

*Garson ve personel müşterilerin özel sohbet yada görüşmelrinde araya girerek rahatsızlık vermeyerek rahat bir ortam oluşmasını sağlayacaktır.

*Butonlar üzerinde bulunan sipariş ve hesap fonksiyonları sayesinde garson ve müşteri zaman kaybına uğramadan,garson tek bir tuşla müşterin talebini yerine getirecektir.

 

Erektil Disfonksiyon bazen bir arıza olmadan gelir ve pürüzsüz bitti. Yani adil şanssız var. Bu durumda, çok sorunlu olacak şeylerin sırasını değiştirmek.