Turkish Arabic English French Italian Russian

Kablosuz Çağrı Sistemleri - Kablosuz Çağrı Sistemi - Müşteri Çağrı Sistemi - Garson Çağrı Sistemleri - Engelli Yardım Çağrı Sistemi - Vale Çağrı Sistemi - Görevli Çağrı Sistemi

Müşteri Çağrı Sistemi - Garson Çağrı Sistemleri - Engelli Yardım Çağrı Sistemi - Vale Çağrı Sistemi - Görevli Çağrı Sistemi - Hemşire Çağrı Sistemi - Hasta Bakıcı Çağrı Sistemi - Personel Çağrı Sistemi - Güvenlik Acil Çağrı Sistemleri

Şirket Profili

Hastel Telekomünikasyon 1976 yılında şahış firması olarak kurulmuştur, 1986 yılında LTD Şirket statüsüne girerek Hastel Telekomünikasyon San. Tic. Ltd. Şti. adını alarak  uzun yıllar telekomünikasyon sektöründe Telefon Santrali imalatını ve satışını yapmıştır. Haberleşme sistemlerindeki yenilikleri kullanıcıya sunarak tüketiciye yeni vizyon getirmiştir.

Amacımız telekom sektöründe tüm alanları kapsayan anahtar teslimi çözüm üreticisi kimliğiyle, hızla gelişen ve katma değer üreten önder kuruluşlardan biri olmayı hedeflemektir.

Kurumların ve bireylerin iletişim ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı amaçlayan HASTEL, kendi tescilli markası olan ORWAY ile sektördeki tüm ürün ve hizmetlerini TOPTAN, PERAKENDE SATIŞ, TEKNİK SERVİS, KURULUM VE İMALAT faaliyetleriyle sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız disiplinli, teknik açıdan profesyonel ve güleryüzlü personeli ile daima daha iyi hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Firmamız gelişen teknolojiyi yakın takip etmekte ve buna paralel olarak kendisini sürekli olarak yenilemektedir.

Verdiğimiz Hizmetler :

-Kablosuz RF sistemli Kablosuz Çağrı Sistemleri imalat, ithalat, satış ve kurulum hizmetleri.

Garson Çağrı sistemleri.

Hemşire Çağrı sistemleri.

Hizmetli/Görevli Çağrı sistemleri.

Engelli yardım butonu.

Acil yardım butonu.

Vale çağrı butonu.

İpli yardım butonu.

Peçetelik Tipi Garson çağrı butonu.

Acil Yardım butonu.

Erişilebilir Yardım butonu.

Müşteri Çağrı sistemi

Elektronik Anket sistemi

Misyonumuz, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve ekonomik ürünlerle haberleşme ihtiyaçlarınızı en mükemmel şekilde karşılamaktır. 

Erektil Disfonksiyon bazen arıza olmadan gelir ve düzgün bitti. Yani sadece şanssız var. Bu durumda, çok sorunlu olacak şeylerin sırasını değiştirmek.

Üretimden Kareler